www.klo.sosnowiec.pl Manualne skrzynie biegów Ford Tourneo Courier https://www.getriebemsm.de/getriebe/3726/0/schaltgetriebe,honda,fr_v.html

Silną niemiecką marka motoryzacyjną może być obok Volkswagena również pochodząca z Niemiec firma Maybach, która powstała w niespełna trzydzieści lat po pionierze (VW), zaś jej auta są obecnie uważane za jedne z najdroższych na świecie – ponad trzysta tysięcy euro za model 57!). Maybach w głównej mierze zajmuje się tworzeniem samochodów ekskluzywnych, a także tych robiących niemałe wrażenie sportowych „wyścigówek”. Nie można więc otwarcie powiedzieć, że jest to firma produkująca auta nadające się do powszechnego, codziennego użytku.

Zdecydowanie bardziej funkcjonalnymi, choć nie mniej eleganckimi od Maybacha autami są Mercedesy. Ten model zna chyba każdy. Jest prawdziwie kultowy.

Firma wypuściła ponadto na rynek całą gamę wersji Mercedesa – począwszy od samochodów osobowych, przez busy i ciężarówki, na autobusach skończywszy. Maybach i Mercedes to więc silne europejskie marki, które uważane są za jedne z najlepszych na świecie. Ich posiadanie kojarzy się przede wszystkim z prestiżem i tak zwaną „wyższą półką”.

Xenia

Written by

Xenia

Lubi nurkować, dlatego co roku szuka nowych plaż.